BRW

Black Red White to jedna z najbogatszych kolekcji mebli modułowych, wyprodukowanych przez polską firmę z ponad 20 letnim doświadczeniem. W ofercie można znaleźć systemy nowoczesne oraz klasyczne. Każde rozbudowane do szerokiego wachlarza różnorodnych brył, ich kolorystyki i formy.

Linia mebli powstała w zgodzie z naturą, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, z atestowanych materiałów. Użyte płyty meblowe zawsze dostosowane są swoim rodzajem do zamierzonego sposobu wykorzystania. Laminaty naturalne lub nawiązujące wyraźnym rysunkiem drewna do materiałów naturalnych spełniają swoją funkcję oraz oddają efekt danej kolekcji. Zastosowane przeszklenia zazwyczaj wykonane są z mocnego szkła hartowanego. Podświetlenie, montowane fabrycznie lub możliwe do dokupienia jest energooszczędne – LED. Wszelkie dodatki zawsze są wysmakowane, dopracowane w najmniejszym szczególe i podkreślają styl danej kolekcji.


Black Red White to:

  • kolekcja nowoczesna, klasyczna, młodzieżowa,
  • szeroki wybór meblościanek
  • szafy modułowe, wolnostojące, zamykane tradycyjnie lub systemem drzwi przesuwnych
  • kolekcja mebli tapicerowanych
  • materace
  • oferta kuchni na wymiar, zestawy kuchni i pojedyncze elementy
  • dodatki i artykuły wyposażenia wnętrz dedykowane marce BRW


Bryły Black Red White są plastyczne, różnorodne kolorystycznie i łatwe do samodzielnego montażu. Można je użyć do wszelkich aranżacji, łatwo przestawiać, przewieszać czy nawet przerabiać. Zmieszczą się w najmniejszych mieszkaniach oraz estetycznie wypełnią nawet największe posiadłości.

Dzięki zastosowaniu mebli BRW uzyska się pomieszczenia dostosowane do swoich preferencji: nowoczesne, rustykalne, eklektyczne, tradycyjne. Zawsze są to wnętrza ponadczasowe, funkcjonalne i praktyczne. Pomieszczą wszystkie rzeczy, uwydatnią bibeloty, podkreślą gusty właścicieli.


Szczegółowa prezentacja opisująca zalety mebli BRW z kolekcji na 2017 rok:

Academica to meble Black Red White, które odznacza błyskawiczny oraz bajecznie łatwy montaż zarówno dla domatorów nie mających doświadczenia ze składaniem mebli, jak i specjalistom, którzy potrafią w profesjonalny sposób montować meble. Zaletą mebli Academica jest szkło hartowane, które zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wykończenia są na bardzo wysokim poziomie. Producent mebli Black Red White wyposażył moduły meblowe w ekonomiczne pod względem kosztów oświetlenie w formie pięknie wyglądających świateł ledowych. Decydując się na meble Academica dostrzeżemy już w pierwszej chwili wykonanie bezuchwytowe ze strony frontowej, co zmienia meble w bardzo nowoczesny komponent pasujący do wnętrza każdego mieszkania. Mimo wyglądu nowoczesnego meble BRW tworzą miłą i ciepłą atmosferę w salonie lub innym pomieszczeniu ponieważ ocieplająca i współgrająca kolorystyka jest dopracowana w najmniejszych szczegółach. Dodatkowym atutem mebli Academica jest ich wszechstronna funkcjonalność i doceniona w całej europie praktyczność potwierdzona przez miliony klientów.


Augustyn prezentuje najwyższej jakości meble modułowe od cenionego producenta Black Red White (BRW), które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem bez znaczenia na wielkość pokoju w naszym domu, apartamencie czy też mieszkaniu. Niezmierni istotnym elementem w meblach BRW jest prostota związana z montażem poszczególnych elementów, tworząc w finale oryginalnie wyglądające meble, meblościanki oraz kredensy. Kolekcja mebli Augustyn przedstawia prostą formę związaną z budową i designem mebli, która została zainspirowana najprawdziwszą w świecie tematyką związaną z ekologią, która w dzisiejszych eko-czasach odgrywa ważną rolę współczesnym świecie. Meble BRW w ofercie sklepu Caromeble zawiera setki gotowych kompozycji mebli i meblościanek, a także gotowych modułów z których stworzymy niepowtarzalne meble. Sklep internetowy Caromeble.pl to najniższa cena i gwarantowana dostawa profesjonalnymi firmami kurierskimi na terenie kraju oraz całej europy. Istotnym aspektem każdego meble jest jego użyteczność, funkcjonalność oraz praktyczność, dlatego też producent Black Red White zdecydował się zastosować w meblach z serii Augustyn fronty bezuchwytowe, dzięki którym łatwo otwierają się szafki i szuflady przy zachowaniu nowoczesnego designu na najwyższym poziomie. Pomysłowo wykonane fronty w meblach Augustyn to ty tylko jedna z zalet związanych z użytecznością i systemami jaki zostały w meblach użyte ponieważ może się również zestaw Augustyn pochwalić markowymi zawiasami renomowanej i dobrzej znanej marki Hettich znanej na całym świecie od wielu lat. Charakterystycznym elementem mebli są wysokiej jakości lustra, które świecą i błyszczą się już z daleka, a ich nowoczesna faktura sprawia, że kurze będą w mniejszym stopniu widoczne. Lustra w meblach zostały wykonane z niezwykłą starannością, aby podkreślić piękno przeszkleń widocznych w prezentowanym zestawie meblowym. Niezawodne meble Black Red White znane są od wielu lat na terenie całego świata i gwarantują najwyższy poziom wykonania, tak jak w przypadku mebli Augustyn, które zostały wyposażone w prowadnice rolkowe charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością. Meble z linii Augustyn najlepiej prezentują się w kolorystyce "dąb sonoma" i właśnie w takich kolorach firma Black Red White oferuje meble modułowe o których wyżej wspomnieliśmy.

BRW

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz