Meble Wójcik

Meble wójcik do salonu, pokoju, łazienki. Niezwykłe promocje już teraz

Meble Wójcik oferują kolekcje mebli modułowych i kompletne zestawy, wypracowane pieczołowicie przez ponad 25 lat obecności na rynku. Oferta Mebli Wójcik obejmuje inspirujące serie przeznaczone do pokojów dziennych, jadalni czy gabinetów. Wśród nich znajdziemy propozycje do pokojów młodzieżowych i dziecięcych. Wójcik to kolekcje klasyczne, nowoczesne, radośnie kolorowe czy stonowane. To zestawy dla każdego. Mają różną formę, styl, wielkość. Zawsze są praktyczne i ponadczasowe. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, nie są to meble na sezon, a posłużą długie lata.

Meble Wójcik stosują odpowiednie rodzaje płyt meblowych.  Wykorzystane laminaty są naturalne lub wyjątkowo naśladują naturalny rysunek drewna. Zastosowane przeszklenia zazwyczaj wykonane są z mocnego szkła hartowanego. Podświetlenie, montowane fabrycznie lub możliwe do dokupienia jest energooszczędne – LED. Wszelkie dodatki zawsze są wysmakowane, dopracowane w najmniejszym szczególe i podkreślają styl danej kolekcji.


Meble Wójcik to:

  • meble dla każdego
  • moduły oferowane są w interesującej cenie
  • nowoczesne komody, szafy, szafki
  • oferta kuchni na wymiar, zestawy kuchni i pojedyncze elementy
  • bogate zestawy do każdego pomieszczenia
  • można z ich pomocą zaaranżować pokoje, kuchnie, łazienki
  • pojemność, praktyczność i niezawodność w jednym


Meble Wójcik to bryły o różnej kolorystyce. Są niezwykle łatwe do montowania i posiadają szereg możliwości zastosowania. Wysmakowany styl powoduje, że pomieszczenia umeblowane Meblami Wójcik jest ponadczasowe, choć nowoczesne, zawsze dostosowane do wymagań. Można je dowolnie zestawiać, również z innymi kolekcjami. 

Meble Wójcik

Produkty w ilości: 120.

Pokazano 1-120 z 357 pozycji